четвер, 27 серпня 2020 06:30

В Мінськ знову прилетів спецлітак ФСБ Росії

В Мінськ знову прилетів спецлітак ФСБ Росії
Спецлітак Росії знову прилетів до Мінська. Фото: 24 канал

З Росії в Мінськ знову вилетів спецборт ФСБ.

Цей же літак уже приземлявся в столиці Білорусі 18 серпня, повідомляє Telegram-канал NEXTA з посиланням на дані порталу Flightradar.

Також повідомлялося про візит до Мінська директора ФСБ Олександра Бортнікова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Білорусі обвалюється рубль, в обмінниках здають євро та купують долари

Після першого прильоту борту на державних каналах білоруського ТБ з'явилися російські пропагандисти. Вони замінили білорусів, які звільнилися на знак протесту проти фальсифікації виборів і міліцейського насильства проти громадян.

Зараз ви читаєте новину «В Мінськ знову прилетів спецлітак ФСБ Росії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути