понеділок, 12 жовтня 2020 01:28

У Вірменії заявили про п'ять загиблих цивільних після початку перемир'я

У Вірменії заявили про п'ять загиблих цивільних після початку перемир'я
В цілому, в Арцахе загинули 25 мирних жителів, з них дев'ять жінок і дитина. Фото: Armenia today

Після вступу в силу угоди про припинення вогню не менше п'яти мирних жителів Арцаха були вбиті азербайджанськими збройними силами. В цілому, в Арцахе загинули 25 мирних жителів, з них дев'ять жінок і дитина.

Про це повідомляє Armenia today з посиланням на омбудсмена Арцаха Артака Бегларяна. За його словами, принаймні 102 мирних жителя отримали поранення.

Як відомо, з 12:00 10 жовтня за підсумками переговорів міністрів закордонних справ РФ, Вірменії і Азербайджану в Москві набула чинності припинення вогню в гуманітарних цілях для обміну військовополоненими та іншими утримуваними особами і тілами загиблих при посередництва і відповідно до критеріїв Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Карабасі висунули гучне звинувачення Україні

Вірменія і Азербайджан вранці 27 вересня почали бойові дії в Нагірному Карабасі, взаємно звинувативши один одного в обстрілі прикордонних територій і в провокуванні насильства. Обидві країни оголосили військовий стан і мобілізацію. Бойові дії призвели до військових втрат з обох сторін і численних жертв серед мирного населення.

Зараз ви читаєте новину «У Вірменії заявили про п'ять загиблих цивільних після початку перемир'я». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути