25-річна жінка з Австралії 7 років страждала від головних болів. Остання мігрень тривала понад тиждень і викликала погіршення зору. Зробивши пацієнтці МРТ мозку, лікарі знайшли пухлину з личинками червів.
Австралійка стала першою хворою нейроцистицеркозом серед тих, хто ніколи не подорожував, повідомляє CNN.
Вважається, що заразитися стьожковими червами можна в країнах Африки, Азії та Латинської Америки. Личинки вражають головний мозок, що з часом призводить до судом і смерті.
Стьожкові черви зазвичай проживають у кишківнику людини - ця інфекція називається теніоз. У деяких випадках інфекція може зникнути без лікування. Зазвичай паразит передається через недоварену свинину чи контакт із забрудненою личинками їжею, водою чи ґрунтом.
Якимось чином австралійка, яка працювала баристою, випадково проковтнула яйця стьожкових черв'яків.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У будинку знаменитого хірурга знайшли тисячі людських кісток
У Музеї паразитології в японському Токіо виставлений 9-метровий стрічковий черв'як. Це найбільший у Японії паразит, який коли-небудь жив у тілі людини. Яйце гельмінта потрапило в організм із сашимі з сирої річкової риби 1986 року. За 3 місяці з чоловіка виліз 3-метровий черв'як. А після лікування - ще один, завдовжки 8,8 м.




















Коментарі