пʼятниця, 28 серпня 2020 09:53

Прем'єр-міністр Японії хоче піти у відставку - ЗМІ

Прем'єр-міністр Японії хоче піти у відставку - ЗМІ
Сіндзо Абе збирається залишити владу. Фото: Reuters

Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе збирається подати у відставку.

У нього погіршився стан здоров'я, передає Kyodo News з посиланням на джерела Ліберально-демократичної партії.

Очікують, що Абе оголосить про відставку на пресконференції в п'ятницю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський попросив у Японії безвіз для українців

Абе не проводив брифінги з середини червня до початку серпня. За останні 2 тижні він двічі відвідував лікарню.

Сіндзо Абе вперше став прем'єр-міністром Японії 2006-го у віці 52 років. Тоді подав у відставку через хронічні проблеми зі здоров'ям. Повернувся до влади 2012-го і знову став головою уряду.

Зараз ви читаєте новину «Прем'єр-міністр Японії хоче піти у відставку - ЗМІ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути