четвер, 31 березня 2022 01:06

Оперна співачка та довірена особа Путіна Нетребко відхрестилася від нього

Оперна співачка та довірена особа Путіна Нетребко відхрестилася від нього
У 2014 році Нетребко піднімала прапор терористів. Фото: Фото: ria.ru

Російська оперна співачка Ганна Нетребко, довірена особа Володимира Путіна на виборах відхрестилася від президента Росії та засудила війну проти України.

Вона вважає, що раніше її дії неправильно розуміли. "Я категорично засуджую війну на Україні і думками я з жертвами цієї війни та їхніми родинами. Моя позиція чітка. Я не є членом жодної політичної партії і не є союзом з жодним лідером Росії. Я визнаю і шкодую, що минулі дії або мої заяви могли бути неправильно тлумачені. Насправді, я зустрічалася з президентом Путіним лише кілька разів за все своє життя, особливо з нагоди відзначення мого мистецтва або на церемонії відкриття Олімпіади", - написала Нетребко у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд підготував для санкцій список із 47 "пропутінських скоморохів"

Прихильниця Путіна також заявила про свою любов до Росії та анонсувала концерти.

"Я люблю свою батьківщину Росію і тільки прагну миру та єдності через своє мистецтво. Після оголошеної перерви я відновлю виступи наприкінці травня, спочатку в Європі. "

Нетребко пожертвувала в 2014 році терористам ДНР 1 млн рублів на відновлення Донецького національного театру опери та балету, який постраждав від рук самих бойовиків. При цьому вона прийняла прапор "Новоросії" з рук колишнього нардепа-регіонала Олега Царьова.

На початку березня провідний театр у США The Metropolitan Opera, один із центрів світової музичної культури, розірвав із нею контракт. "Не буває "мистецтва поза політикою". Буває мистецтво заради життя і справедливості", - заявили там.

Зараз ви читаєте новину «Оперна співачка та довірена особа Путіна Нетребко відхрестилася від нього». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути