Український мандрівник і фотограф Антон Шевельов опублікував у Facebook фото із Нижнього каньйону Антилопи в США, штат Арізона.
За словами мандрівника, він страждав через джетлаг - втрату відчуття часу внаслідок частих перельотів. Прокинувся якось о 02:30 і вирушив на землю племені навахо. Скаржиться на те, що за відвідини каньйону довелося заплатити гроші індіанцям. Також вони встановили суворі правила відвідування. А ще заважав гамір туристів. "Але заради краси закриваєш очі на все", - написав Антон.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Їх можна потримати в руках - створили музей людських мізків
Верхній і Нижній каньйони Антилопи є тріщинами в скелях піщанику. Отримали таку назву, бо колір цієї породи нагадує колір шкіри тварини. Не є національним парком. Належить індіанцям навахо, які беруть мито за вхід на територію і послуги провідника. Осінь і весну вважають найкращим часом для відвідування, бо тоді світло проникає аж до самого дна.
Волинський волонтер Руслан Теліпський 28 днів йшов до могили Тараса Шевченка в Каневі Черкаської області. Своє паломництво назвав "Тарасів дороговказ 2".
Першу таку подорож здійснив 10 років тому. Тоді він пройшов від Луцька до Тарасової Гори територією 9 областей. Подорож протяжністю понад 1 тис. км тривала 34 дні. Цьогоріч пройшов 7 областей. Стартував 24 серпня із прифронтового Слов'янська.
Коментарі