Четвер, 19 червня 2008 19:06

У заставу за катамаран дають мобілку

Автор: фото: Ілля ГОРОДЕЦЬКИЙ
  31-річний вінничанин Дмитро Бакуменко стрибає з катамарана на Вишенському озері у парку Дружби народів. Його племінник 11-річний Владислав каже, що на катамарані кататися веселіше, ніж на човні
31-річний вінничанин Дмитро Бакуменко стрибає з катамарана на Вишенському озері у парку Дружби народів. Його племінник 11-річний Владислав каже, що на катамарані кататися веселіше, ніж на човні

У вихідні на вінницькій станції прокату човнів та катамаранів на Вишенському озері людно.

— Не перший рік катаюсь на катамаранах, мені подобається. Та й дітям цікаво, — каже про такий відпочинок 31-річний Дмитро Бакуменко. — Свіже повітря, ноги качаються, для фігури добре.

Із Дмитром на катамарані сидить його племінник Владислав, 11 років.

— Я катався на морі, там краще, — говорить Владислав. — Тут берег із двох боків, не так гарно. Раз катався на лодці, але мені не сподобалося. На катамарані швидше, веселіше.

На станції сім катамаранів і п"ять човнів. Частіше відпочиваючі катаються на катамаранах.

— Човнам віддають перевагу люди зрілого віку. А молодь, діти полюбляють прогулянки на катамаранах, — розповідає касир станції Наталя Тишковська, 34 роки. — Відвідувачів зараз вистачає. Але день на день не приходиться. В один день може прийти кілька чоловік, в інший 50 і більше.

Година прокату катамарана чи човна коштує 12 грн. У заставу беруть будь-яке посвідчення з фото або мобільний телефон.

— Скоро тут уся Африка буде, — додає заступник директора парку Дружби народів Євген Савінський, 66 років. На озері відпочивають африканські та азіатські студенти, які вчаться в місцевих вузах. — Сезон тільки починається.

Нещастних випадків пов"язаних із човном чи катамараном Євген Савінський не пригадує. Рятувальний пункт на станції працює цілий день.

Години роботи станції щоденно з 12.00 до 20.00.

Зараз ви читаєте новину «У заставу за катамаран дають мобілку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода