Ексклюзиви
Четвер, 20 листопада 2008 19:17

Студенти приносять на заняття подушки та ковдри

Студенти приносять на заняття подушки та ковдри

"Чому ви хочете писати тільки "чорноту"? — запитує під час зустрічі з кореспондентом "ГПУ" директор Калинівського технологічного технікуму Григорій Федонюк. — Нема, щоб про хороше написати?"

У Калинівському технологічному технікумі досі не включили опалення. Холодно в навчальному корпусі й гуртожитку, в якому мешкають майже 200 чоловік. Студенти гріються пластиковими пляшками з гарячою водою, вкриваються теплими ковдрами. Сплять одягнутими й у рукавицях.

— Аби були дівчата, то холод не страшний, — жартує у коридорі другокурсник. Ім"я не називає, боїться, що сваритимуть.

У гуртожитку дозволили користуватися обігрівачами. Для них склали погодинний графік, щоб не вибивало електроенергію.

— Вже в півобщєжитія розєтки не працюють. Усе погоріло, напруга ж яка, — кажуть студенти. — Електрику надоїло ремонтувати. Якщо відразу вмикають обігрівачі, то електромережа не витримає.

Повідомила студентам, що до кінця тижня можуть їхати додому

Через холод заняття у технікумі тривають 40–50 хв. замість 2 год. Деякі студентки сидять на принесених із гуртожитку подушках, кутаються в ковдри. На руки надівають рукавиці. На пари з їдальні несуть чай та каву.

У вівторок 18 листопада адміністрація технікуму повідомила студентам, які мешкають у гуртожитку, що до кінця тижня можуть їхати додому. Бажано не залишати навчання тим, хто відстає чи має багато пропусків.

Студентка із Хмільника Мар"яна Боднар, 19 років, пакує речі додому. Говорить, що набридло пляшки з водою купувати. Після багаторазового наповнення гарячою водою вони деформуються.

Технікум має індивідуальне опалення. Але виникла проблема із закупівлею котлів. Директор запевняє, що тепло дадуть до кінця тижня.

— Залишилися формальності з документами, — запевняє Григорій Федонюк.

Зараз ви читаєте новину «Студенти приносять на заняття подушки та ковдри». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 5172
Голосування Чому президент Зеленський погодився на "формулу Штайнмаєра"?
  • Хоче швидких перемог для себе і не розуміє наслідків для країни
  • Робить це через тиск європейських партнерів
  • Піддався Росії
  • Це зрада і немає, чого обговорювати
  • Ще не все пропало, ситуацію можна виправити
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода