Ексклюзиви
Четвер, 11 вересня 2008 21:09

Пошукова служба "ГПУ"

 

Ви можете відсилати ваші листи і фотографії на адресу редакції. Не забудьте вказати зворотну адресу і контактний телефон. Якщо ви побачили знайоме прізвище, будь ласка, скажіть людині, яка розшукує чи повідомте в редакцію: Пошукова служба "ГПУ", редакція "Вінницька газета по-українськи", вул. Некрасова, 25, Вінниця, 21007.


Балук Олександра Вікторівна розшукує Драчук (Барановську) Наталю Миколаївну, 1963–1964 р. н.

"Допоможіть розшукати давню подругу, з якою працювали на заводі "Термінал" у Вінниці. Жили в одному гуртожитку в сусідніх кімнатах. День народження у неї 3, 4 чи 5 листопада. Із того часу як закрився завод, я переїхала у Хмільник, і ми втратили зв"язок".


Жилкина (Москвіна) Наталя Юхимівна розшукує Василишину Юлію Андріївну, 1946 р. н.

"Вона працювала вчителем хімії у Биструшинській школі Абатського р-ну Тюменської області, була в нас класним керівником. 1980 року виїхала у Вінницьку область, Ямпільський р-н., с. Писарівку із сім"єю. Має доньку Наталю, 1973 р. н. та сина Бориса, 1975 р. н. Ми, її учні, розшукуємо".

Погорєлова Валентина Григорівна шукає Жураківського Рафаїла Андрійовича, 1900 р. н.

"Допоможіть дізнатися про долю мого діда. Він проживав у селі Лип"ятин Хмельницького р-ну. Зі слів баби, його заарештували в квітні 1938 року. 1988-го отримали повідомлення, що він реабілітований. Більше нічого невідомо.


Снежко Володимир Сергійович шукає Штельмаха Валерія, 1958 р. н.

"Шукаю друга, з яким ходив у плавання 1983 року на судні "Горяліс" із міста Клайпеда. Нічого не знаю про нього понад 20 років".


Марценюк Н. розшукує Гуцалюк Людмилу Іванівну

"Із подругою дитинства не бачилася із 1995 року. Намагалася її відшукати: писала листи, листівки — все марно. Люда народилася і жила у селі Кузьминцях Барського району. Вийшла заміж, нового прізвища не знаю, має сина Олега, 1993 р. н. Газету читає багато людей. Може, хто чув про неї".

Зараз ви читаєте новину «Пошукова служба "ГПУ"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі