"У День закоханих будемо возити пари у спеціальному трамваї зі столиками, — розповідає начальник Вінницького міського управління молоді та туризму 34-річний Руслан Анфілов. — Студентам у трамваї видаватимуть одноденні свідоцтва про одруження. Воно не має юридичної сили. Це — прикол. Літні люди називають таку реєстрацію аморальною, а от молодим подобається".
Другий рік у День святого Валентина 14 лютого вінничан запрошують освідчитися в коханні. Пари катаються в екскурсійному трамваї. Оголошення про графік його руху розвісили у навчальних закладах міста. На пропозицію відгукуються переважно студенти.
Торік в освідченні брали участь дві немолоді пари. Одна з них святкувала 30-річчя подружнього життя.
— Для жінки таке освідчення стало справжнім сюрпризом, — каже Руслан Анфілов. — Вона була дуже щаслива. Подружжя тоді перемогло в конкурсі "Як ми знаємо одне одного". Від спонсора виграли вечерю на двох у ресторані.
У кожному університеті в День закоханих організовують "студентські РАЦСи" — комітети, що реєструватимуть тимчасові шлюби. "РАЦС" видає свідоцтво про шлюб — схоже на державне, але без печатки.
— Торік у нас півгрупи шлюби так реєстрували, — згадує студент третього курсу Вінницького педуніверситету 21-річний Роман Кармалюк. — Увечері десять весіль празновали. А протягом року шість пар із них одружилися по-справжньому. Цього року запросив дівчину з політеху, вона мені дуже подобається. Хочу зізнатись їй у коханні в трамваї, але розписуватись не буду. Кажуть, у високосний рік не можна.
14 лютого в міському РАЦСі шлюб офіційно зареєструють три пари. Торік на День закоханих одружилося майже 30 пар.
— Видно, бояться високосного року, — сміється начальник Вінницького міського рацсу 55-річна Галина Левицька. — Ми не робимо урочистої реєстрації шлюбів у будні. Може, через це ажіотажу немає.
Трамвай за раз може взяти 20 пасажирів.
Коментарі