четвер, 19 березня 2009 19:37

Мер Володимир Гройсман збудував триповерховий будинок

Уже понад 10 років вінницькі посадовці зводять дво- та триповерхові будинки поблизу обласного центру. Найпрестижнішими вважають помешкання у селі Агрономічному, що за 3 км від Вінниці. Його називають Царським селом. Вартість будинків там від $150 до 500 тис.

У Царському селі шість вулиць. Три заасфальтовані — Академічна, Степана Руданського та Квітнева. Шукаю виставлені на продаж хати. Зустрічаю місцеву жительку Ірину Поліщук. Кажу, що хочу купити будинок із хорошими сусідами.

— Як я вас розумію, — говорить жінка. Вона понад 10 років живе в Агрономічному. — Це вам треба купляти хату на перших трьох вулицях. Бачте, вони заасфальтовані, світло підведено. Я на першій живу. Ми коли тільки починали строїтися, то багаті сусіди нам помагали по дєшовці стройматеріали достати, і в дорогу більшу частину своїх грошей вложили.

Поліщук погоджується походити зі мною селом і розповісти про найкращі будинки.

— Он на тому боці мер Володимир Гройсман построївся, — показує на триповерхову будівлю з червоної цегли. — Я знала, що він тут строїться, ще до мерських виборів. Якраз тоді обіцяв, що до Агрономічного тролейбус пустить. Сусіди не вірили, а я знала, що тут його участок і тролейбус він таки пустить. Бо, може, йому тоже колись треба буде їздити.

Кінцева зупинка тролейбуса — за 200 м від села, поряд з аграрним університетом. До зупинки що 5 хв. під"їжджають маршрутні таксі, кожні 2 хв. курсують автобуси на Гнівань, Селище та Тиврів. За гривню ними можна під"їхати до найвіддаленішої вулиці Агрономічного. У селі є станція техобслуговування, готель та кафе "Царське". Єдиний магазин "Продукти" — за межами населеного пункту. Продавщиця каже, що місцеві багатії рідко тут щось купують, здебільшого заходять студенти-аграрники.

Ідемо вулицею Агрономічною.

— Оце дом колишнього прокурора, Цвігун його, здається, прізвище, — Поліщук показує на триповерховий будинок поряд із університетом. На даху зимовий сад, на подвір"ї озерце та клумби. — Ви шоб бачили, які тут тюльпани цвітуть! Його дочка займається агрономічними дослідженнями, виводить нові сорти, то тут весною така краса!

Триповерхова будівля з білої цегли належить прокурору області Сергієві Царенку. У дворі — басейн, садок. Чотириповерхове житло зі скляним ліфтом має власник мережі ресторанів Юрій Мельник.

— Нам заборонено називати чужим імена нашої еліти, то ми толком їхніх прізвищ і не знаємо. Лиш знаю, чим вони займаються, — веде далі Ірина. — Тут і депутатський дом є, причому якогось київського. На такій крутій "тачці" щовихідних приїжджає, з охраною. Я його самого ще не бачила, но люди говорять. А туто дом продають.

Жінка показує два двоповерхових будинки, пофарбованих у салатовий колір.

— Хазяйка аж два зразу почала строїти, вона якась банкірша. Один доробила повністю, а в другому тільки стіни зведені. Продає їх іще з листопада минулого року. Як криза почалася, хтіла 400 тисяч доларів за один дом, а зараз, чула, вже за 190 віддає. Покупців нема.

Тут і депутатський дом є, причому якогось київського. На крутій "тачці" щовихідних приїжджає, з охраною

На вулиці Квітневій проходимо повз двоповерховий білий будинок. Поряд видно господарські прибудови. Чути запах гною.

— Тут живе наша коровка Манька. Обидві вулиці молоко в неї беруть, хлопець велосипедом привозить щоранку під самі ворота. А це коровка в декрет ушла, то ми мусимо на базар за молочком ходити. Не можемо дочекатися, доки вийде з декрету.

Цікавлюся, де живе голова Вінницької облради Григорій Заболотний.

— Ви не купуйте там дом, там непрестижний район. У нього там будинок звичайний, двоповерховий, ніяких ізисків. Дороги нормальної нема — кругом грязюка. А ціни не менші за ці. Дешевше, ніж 120 тисяч доларів, нічого не знайдеш.

Зараз ви читаєте новину «Мер Володимир Гройсман збудував триповерховий будинок». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути