Ексклюзиви
Пʼятниця, 30 травня 2008 07:10

Звернення до українського народу

Громадсько-політичний рух "Союз небайдужих" інформує всіх громадян України про те, що 23 травня 2008 року Верховна Рада фактично заборонила громадянам приватизацію землі, а також дозволила продаж українських земель, навіть сільськогосподарського призначення.

Таким чином в українського народу забирають останнє, що ще в нього лишилося — рідну землю.

Прийнятий 228 голосами депутатів БЮТ та НУ-НС законопроект N2481 під приводом необхідності поповнення бюджету вносить принципові зміни до Земельного кодексу України. Згідно доповнення до ст. 116 громадяни набувають право на "...землі сільськогосподарського призначення, землі запасу та землі лісогосподарського призначення... лише в порядку продажу земельних ділянок державної та комунальної власності". Оскільки до 23 травня безоплатна приватизація землі громадянами можлива була за рахунок вільних земельних ділянок, тобто земель запасу, відтепер такі землі можна тільки купувати. Крім того, зміни до п.15 "Перехідних положень" Земельного кодексу відміняють мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Під час розгляду законопроекту тільки один народний депутат двічі ставав на захист права на землю пересічних громадян України. Це був лідер Трудової партії Михайло Сирота. Однак лобіст законопроекту — міністр Пинзеник — у відповідь Сироті в прямому ефірі трансляції пленарного засідання двічі нахабно та цинічно збрехав про суть змін до Земельного кодексу.

Відтепер для захисту свого права на землю нам залишається або просити президента України не підписувати законопроект N2481, або вирішувати — чи потрібна взагалі громадянам країни така влада.

Вирішувати нам, люди! Прокидайтесь і думайте!

Повний текст змін до Земельного кодексу, прийнятих в законопроекті N2481, можна знайти на сайті

http://ravnodushnyh.net


Для контактів:

Телефон "Союзу небайдужих": 8 (800) 508 82 10 (безкоштовно зі стаціонарних номерів)

E-mail: [email protected]

Зараз ви читаєте новину «Звернення до українського народу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода