середа, 23 квітня 2014 07:00

За місяць для військових зібрали 100 мільйонів гривень

Понад 101,5 млн грн надійшло на потреби Збройних сил у рамках акції "Підтримай Українську армію". Такі дані станом на минулу середу повідомили в Міністерстві оборони:

— Більше 95 мільйонів витратимо на матеріально-технічне забезпечення, 5,6 — на медичні потреби. Військовим закупимо спальні мішки та підстилки, бронежилети, маскувальні сітки, засоби зв'язку та комплектуючі до них, шоломи, форму, спальну білизну і матраци, топографічні карти. 1,3 мільйона перерахуємо для військово-медичних закладів на медикаменти та перев'язувальні матеріали.

Акція "Підтримай Українську армію" стартувала 15 березня. Передати кошти військовим можна, надіславши СМС на номер 565 або гроші на банківський рахунок.

 

Зараз ви читаєте новину «За місяць для військових зібрали 100 мільйонів гривень». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути