четвер, 24 вересня 2009 08:48

Вінницькі мультики показують у трьох країнах

Український дитячий мультик "Розповіді доброї книги" почали крутити на італійському католицькому телеканалі "Телерадіо Падре Піо".

Мультфільм має 52 серії. Його знімають у "Клара Студіо", при костелі Діви Марії Ангельської в центрі Вінниці, на вул. Соборній. Студія належить костелу. У ньому правлять служби монахи з католицького ордену капуцинів.

— Ми робимо добрі мультики, за кордоном таких обмаль, — переконана художник-аніматор студії, вінничанка 31-річна Оксана Пухнюк. — В основному мультфільми там жорстокі, багато крові й зла, герої знущаються один з одного або когось принижують. Тому наші мультики за кордоном купують із задоволенням.

У "Розповідях доброї книги" мова про двох мишок. Вони знаходять у бібліотеці книжки, читають їх, а потім потрапляють у цікаві історії. В Україні мультфільм крутять у програмі "Антивірус для дітей" на Першому Національному телеканалі. Передачу роблять на "Клара Студіо".

Окрім Італії, "Розповіді доброї книги" транслюють на телеканалі "Тіві Люкс" у Словаччині та в Польщі по першій програмі телебачення.

Оксана Пухнюк спеціальним планшетом створює на моніторі комп"ютера людську фігурку. Вона кумедно рухається.

— Раніше мультфільми малювали на папері. Тепер усе робиться в електронному вигляді, — пояснює художниця. — Сценарій пишемо українською. Іншими мовами його перекладають італійські та польські сім"ї, які живуть зараз в Україні.

Найближчим часом студія створюватиме мультфільми за тривимірною комп"ютерною технологією. Її назви поки що не розголошують.

Зараз ви читаєте новину «Вінницькі мультики показують у трьох країнах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути