Біженка з міста Краматорськ на Донеччині Валентина Кузнецова розмістила в соцмережі лист до російського президента Володимира Путіна.
"Ми, сім'я біженців з України, жили в місті Ноябрьськ. Нам обіцяли дати житло, роботу чоловіку. На даний момент ми змушені покинути це місто і Росію, так як моєму чоловікові дали роботу двірником за 12 тисяч рублів. У нас в сім'ї п'ятеро осіб, за квартиру треба віддати 6–7 тисяч. Попросили в адміністрації допомоги, потрібні були ліки. Сказали, що не допоможуть. А в мене на той час захворіли всі троє дітей. І люди місцеві перестали допомагати. Кажуть, що ми нахабні. Що нам платять по 800 рублів на людину, а ми ще й просимо. Та якби нам платили ці гроші, чи ми б щось у когось просили? Сьогодні пішла в адміністрацію і попросила для чоловіка якийсь підробіток. Мені відповіли — немає нічого. І як на такі гроші вижити тут нашій сім'ї? Написала сьогодні заяви на виїзд додому. Сказали: не факт, що вам придбають квитки. Якщо придбають, до залізничного вокзалу будете добиратися самі. А до нього 100 кілометрів. Як мені без грошей їхати куди-небудь?
Прошу вас посприяти в тому, щоб допомогли добратися додому моїй родині. Будемо душевно вдячні".












Коментарі