вівторок, 24 березня 2015 05:40

Валентина Кузнецова написала листа Путіну

Біженка з міста Краматорськ на Донеччині Валентина Кузнецова розмістила в соцмережі лист до російського президента Володимира Путіна.

"Ми, сім'я біженців з України, жили в місті Ноябрьськ. Нам обіцяли дати житло, роботу чоловіку. На даний ­момент ми змушені покинути це місто і Росію, так як моєму чоловікові дали роботу двірником за 12 тисяч рублів. У нас в сім'ї п'ятеро осіб, за квартиру треба віддати 6–7 тисяч. Попросили в адміністрації допомоги, потрібні були ліки. Сказали, що не допоможуть. А в мене на той час захворіли всі троє дітей. І люди місцеві перестали допомагати. Кажуть, що ми нахабні. Що нам платять по 800 рублів на людину, а ми ще й просимо. Та якби нам платили ці гроші, чи ми б щось у когось просили? Сьогодні пішла в адміністрацію і попросила для чоловіка якийсь підробіток. Мені відповіли — немає нічого. І як на такі гроші вижити тут нашій сім'ї? Написала сьогодні заяви на виїзд додому. Сказали: не факт, що вам придбають квитки. Якщо придбають, до залізничного вокзалу будете добиратися самі. А до нього 100 кілометрів. Як мені без грошей їхати куди-небудь?

Прошу вас посприяти в тому, щоб допомогли добратися додому моїй родині. Будемо душевно вдячні".

Зараз ви читаєте новину «Валентина Кузнецова написала листа Путіну». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути