пʼятниця, 17 червня 2016 05:40

В Дніпрі живуть понад тисячу велетенських сомів

Автор: ФОТО З САЙТА www.vesti-ukr.com
 

60-кілограмовий сом викинувся на міський пляж у Запоріжжі 14 червня. Довжина рибини — 1,8 м. Комунальники забрали й закопали його.

— Сом загинув від удару. Можливо, на нього наїхав катамаран. Рибінспекцію не викликали, бо це одиничний випадок, — говорять у комунальному підприємстві "­Титан".

У річці Дніпро поблизу Запоріжжя — велике скупчення сомів, кажуть екологи. Під час нересту вони живуть на глибині 2 м. Можуть кусати людей, які купаються неподалік.

Усього в Дніпрі живуть понад тисячу велетенських сомів. Загалом у річці є 70 видів риб. Найбільше окунів, щук, срібного карася і плотви.

Зараз ви читаєте новину «В Дніпрі живуть понад тисячу велетенських сомів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути