Пʼятниця, 16 травня 2008 07:15

Українські психіатри лікуватимуть ігроманію

Наприкінці квітня у Вінниці на базі обласної психіатричної лікарні N2 відкрили реабілітаційний центр для лікування хворих на ігроманію. За кілька сеансів фахівці допомагають дітям та дорослим позбутися залежності від гральних автоматів та комп"ютерів.

— Років зо п"ять тому психіатри не вивчали проблем ігрової чи комп"ютерної залежності, — розповідає директор центру Анна Гунько. — За даними Інституту соціології Академії наук України, 33 відсотки українців раз на місяць грають в азартні ігри. Довели, що 5 процентів підлітків проводять вільний час у гральних та комп"ютерних клубах.

Працівники центру кажуть: дорослі, які захоплюються азартними іграми та гральними автоматами, мають такі ж проблеми, як і діти. Вони стають дратівливими, прискорюється серцебиття, підвищується пітливість рук. На початкових стадіях ігроманії пацієнти не розуміють проблеми й не вважають себе хворими.

— У нашому центрі психіатри, психотерапевти, психологи, реабілітологи витягують із віртуального світу, — додає Гунько. — Лікування платне. Воно залежить від історії людини. До кожного випадку підходимо індивідуально.

У реабілітаційному центрі лікуватимуть пацієнтів з усіх регіонів України.

Зараз ви читаєте новину «Українські психіатри лікуватимуть ігроманію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода