вівторок, 14 квітня 2009 07:37

Українці обирають якісний продукт за розумні гроші
7

Де українці роблять покупки? І на що звертають увагу, вибираючи продукти, — на країну-виробника, ціну, якість? Перед святами це питання набуває особливої актуальності. Адже попит на продукцію всіх категорій, і особливо на алкоголь, зростає. При цьому різноманіття товарів змушує покупця замислитись, як зробити правильний вибір.

Дослідження компанії UMG Research International покликане допомогти українцеві ухвалити правильне рішення. Висновки експертів установили, що продукція вітчизняного виробництва користується безумовною довірою споживачів. Більшість українців вважає, що вітчизняні продукти мають найкраще співвідношення ціни та якості.

Ми запитали у киян, яку продукцію купують вони.


Тетяна Кукоба, 45 років, домогосподарка:

— Я беру тільки українські продукти. Вважаю, що сьогодні саме той час, коли треба підтримати вітчизняного виробника. Купуючи українське, ми поповнюємо бюджет, а отже, дбаємо про наші зарплати й пенсії. Я скуповуюся на базарі або в оптових гіпермаркетах — тобто там, де можна знайти найвигідніші пропозиції.


Анатолій Івченко, 52 роки, приватний підприємець (роздрібна торгівля):

— На мій погляд, кращий український продукт, яким ми справді можемо гордиться, — це горілка. Адже не випадково вона популярна в усьому світі, зокрема в Росії. Серед українських марок вирізняється "Хортиця". Я її вперше спробував три роки тому і став постійним покупцем. Задоволений якістю. Знаю, що виробники впровадили багатоступеневий захист. Тому довіряю цій марці. Нині це стратегічний продукт, який приносить чималий дохід державі.


Тетяна Поліщук, 27 років, заступник начальника відділу, супермаркет "Сільпо":

— Українські товари — це добра якість за розумну ціну. Особливо це стосується продуктів харчування. Скоро свята, а яке ж свято без застілля? Запасатися продуктами будемо усією родиною в якомусь гіпермаркеті, так вигідніше.


Андрій Синолуп, 22 роки, продавець алкогольного відділу супермаркету "Перекресток":

— Нині українські продукти — лідери продажу з більшості товарних категорій. Я працюю в алкогольному відділі. Люди стали менше купувати дорогий елітний алкоголь. Віддають перевагу горілці українського виробництва, наприклад "Хортиці". Цю марку наша мережа продає давно. І я рекомендую її покупцям. Адже вона, на мій погляд, має найкраще співвідношення ціна—якість.


Вікторія Смірнова, 21 рік, студентка Київського національного економічного університету:

— Я вважаю нерозумним економити на продуктах харчування. Є такий відомий афоризм: "Людина складається з того, що вона їсть". Мені здається, що українські виробники сильні саме у сфері харчування. Я намагаюся купувати вітчизняні товари, бо впевнена у їхній якості. І ціна мене влаштовує. Адже ми не переплачуємо за транспортування. А імпортні виробники ці витрати покривають за рахунок споживача.


Олег Залуцький, 23 роки, бармен, ресторан "Журавлина":

— Скажу зі свого досвіду: якщо клієнти мене просять запропонувати алкоголь українського виробництва — то це однозначно горілка. У цьому в нас конкурентів нема. Наприклад, для приготування більшості популярних коктейлів чудово підходить "Хортиця", особливо для шот-дрінків. Напій очищають платиною — тому він має благородний м"який смак.


Микола Пасько, 57 років, будівельник, корпорація "Столиця":

— Україна — аграрна держава. Не дарма її називали "житницею Європи". Ми можемо повністю забезпечити свою країну продуктами харчування. Ще й сусідів прокормить. Наші товари не поступаються ні якістю, ні ціною. Тому я — тільки за українського виробника!

Думка учасників бліц-опитування збігається з результатами дослідження аналітиків ринку. Українці справді віддають перевагу продукції українського виробництва, яка має найкраще співвідношення ціни та якості.

Зараз ви читаєте новину «Українці обирають якісний продукт за розумні гроші». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути