пʼятниця, 20 березня 2015 00:25

Солдат "Стрийко" покалічив трьох студентів

Автор: ФОТО З САЙТА WWW.grim.in.ua
  Бійця ”Правого сектора” затримали біля гуртожитку на вулиці Сахарова у Львові 16 березня. До приїзду правоохоронців його утримували студенти
Бійця ”Правого сектора” затримали біля гуртожитку на вулиці Сахарова у Львові 16 березня. До приїзду правоохоронців його утримували студенти

Чоловік у військовій формі накинувся з ножем на трьох хлопців неподалік студентських гуртожитків на вул. Сахарова у Львові ввечері 16 березня. Одного з них госпіталізували з тяжким пораненням ноги.

— Зробили йому операцію. Рана була глибока, крові трохи втратив, — розказує 19-річний Василь Конюх, один із мешканців гуртожитку №8 "Львівської політехніки". — Двом іншим менше дісталося. Чоловік у військовому був п'яний. Через вікно бачив, як він до тих хлопців почав чіплятися. А потім витягнув ніж. Пацани з гуртожитку вибігли, повалили його на землю. Він і втікати особливо не міг, трохи не той стан був.

Особу нападника встановили. Це 20-річний боєць добровольчого корпусу "Правий сектор" з позивним "Стрийко". Перед тим майже дев'ять місяців провів на фронті. Нещодавно отримав травму голови.

— Він боєць, був стільки часу на передових. Бачив, як на його очах помирають товариші, як побратимам відриває руки і ноги. Нещодавно, коли з хлопцями пересувався автомобілем, у нього влучив снаряд. "Стрийка" контузило. Його госпіталізували у Дніпропетровську. Можливо, на цьому фоні розвинулася психологічна травма, — говорить 30-річна Олена Живко з організації "Правий сектор — Захід".

За напад з холодною зброєю чоловіка можуть позбавити волі на строк до п'яти років.

— Це не поодинокі випадки, коли чоловіки після фронту поводяться агресивно і роздратовано. Не кожен може справитися з пережитим і побаченим на війні. Хтось шукає заспокоєння в алкоголі, хтось ось у такій поведінці. Думаю, державою має бути розроблена ціла програма реабілітації військових після фронту. Інакше в подальшому подібних випадків нам не уникнути, — розповідає психолог 35-річна Уляна Рев'юк.

Зараз ви читаєте новину «Солдат "Стрийко" покалічив трьох студентів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути