вівторок, 28 липня 2015 07:00

Ракета розвалилася під час запуску

Ракета розвалилася під час запуску на параді до Дня військово-морського флоту Росії в анексованому Севастополі 26 липня. Запускали зі сторожового корабля "Ладний". Уламки розлетілися й упали у воду.

"Ради этого надо было встать в восемь утра", — каже чоловік на відеозаписі, що виклав в інтернет.

"Это хреново! Ракета развалилась в воздухе! Сейчас такие разборки начнутся, весь флот поимеют", — коментують користувачі мережі.

Пізніше в інтернеті з'явилися фото, на яких один із офіцерів стоїть у білій парадній формі. Таку одягають на свята, за уставом. Взутий у чорні туфлі, пофарбовані у білий колір.

У липні 1998 року під час показових навчань з нагоди Дня ВМФ випущений з малого ракетного корабля "Зірниця" снаряд упав на берег. Поранив старшину міліції Дмитра Доценка. Той став інвалідом другої групи, подав позов до суду. Вимагав стягнути з Чорноморського флоту РФ 350 тис. грн компенсації. Відшкодували 15 тис. грн. Після цього Україна заборонила військовим Чорноморського флоту запускати ракети на військово-морських парадах у Криму.

Зараз ви читаєте новину «Ракета розвалилася під час запуску». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути