Ексклюзиви
четвер, 20 квітня 2006 18:10

Поворожили "на судженого" й залишилися без мобілок

У місті Красний Луч на Луганщині ворожка обдурила шістьох студенток місцевого училища. Циганка підійшла до 16–18-річних дівчат на подвір"ї закладу й запропонувала поворожити на судженого. Пообіцяла розповісти все про їхні стосунки з коханими хлопцями. Дівчата погодилися зустрітися з ворожкою після занять на стадіоні.

— Вона увійшла в довіру до дівчат, і ті наївно клюнули на гачок, — розповів "ГПУ" помічник чергового міського управління міліції Сергій Москвин, 25 років. — Як і сказала циганка, загорнули свої телефони і ювелірні прикраси в хусточки, зашили їх. Жінка проводила над речами якісь обряди, потім повернула згортки студенткам і пішла собі, попросивши не відкривати хустинки до певного часу. Мовляв, так потрібно, щоб ворожіння збулося.

Коли дівчата через деякий час розв"язали хустинки, замість своїх речей і грошей там побачили звичайне каміння. Прийшовши до тями, потерпілі звернулися до міліції.  Тепер зловмисницю шукають по всій області. Випадки, коли циганки дурять людей, трапляються на Луганщині дуже часто, бідкається Сергій Москвин.

Зараз ви читаєте новину «Поворожили "на судженого" й залишилися без мобілок». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути