пʼятниця, 04 листопада 2011 05:00

Про майже 14 мільйонів виграшу дізнався о першій ночі

Автор: фото: Олександр Каневський
  Власник джек-поту в майже 14 мільйонів гривень Олег (у центрі) із дружиною Вікторією (крайня праворуч) приїхали зі Львова до Києва. Із представниками лотерейного оператора МСЛ дали прес-конференцію в агентстві УНІАН
Власник джек-поту в майже 14 мільйонів гривень Олег (у центрі) із дружиною Вікторією (крайня праворуч) приїхали зі Львова до Києва. Із представниками лотерейного оператора МСЛ дали прес-конференцію в агентстві УНІАН

Львів'янин 38-річний Олег став власником найбільшого виграшу лотереї "Мегалот" — 13 810 000 грн. Прізвища свого він не називає.

— Я знал, что выиграю. Супруге сон приснился вещий. Вроде я стою, крашу белой краской дерево, — водить рукою. — А потом говорю ей, что теперь у нас белая полоса начинается. Она мне с утра рассказала это. Так и случилось.

Олег невисокий, спортивної статури, коли говорить, майже не кліпає очима. Довгий час жив у Німеччині.

У Львові разом із дружино працюють страховими агентами. Мають двох дітей 18-річного сина та 10-річну дочку. У них житло, переїжджати в інше місце після отримання грошей  не збираються.

— Грав час від часу. То купував білети, то місяцями — ні. Азартом мене заразила мама. Вона живе в Німеччині. У них є свій "Мегалот". Вона постійно грає, то і я підключився. По суботах телефонуємо одне одному, бажаємо мільйон виграти.

Цього разу, аби зіграти, Олег купив білети у супермаркеті поряд із домом, на вул. Богдана Хмельницького. Набрав квитків на 800 грн. Про виграш дізнався о першій ночі в неділю, по інтернету раз перевірив, потім ще раз. Порахував, що після сплати податків отримає 11 500 000 грн. Побіг будити дружину.

— Різко підняв її з ліжка. Кажу — я виграв 11 500. А вона спросоння говрить: і варто мене було будити через 11 тисяч? Ні, кажу, мільйонів. Я — мільйонер, — продовжує.

Олег — колишній спортсмен, займався вільною боротьбою. Має рідних брата й сестру, вони теж грають у лотерею постійно. Їм теж одразу подзвонив уночі.

— Більше нікому зі знайомих не казав. Дізнаються з телевізора. Півміста чекає — хто ж це? У Львові такі чутки ширяться, ви б чули. Сам підслухав, як люди розповідають історію, ніби йшов бідний хлопець, і знайшов на підлозі 20 гривень. Підняв і купив на них квиток. І виграв таку суму, — усміхається.

Син Олега навчається на першому курсі в інституті. Попросив у батька машину "Субару".

— А донька скромна. Нічого не попросила, але точно отримає більше за сина.

Як витратити решту грошей, вирішить пізніше. Має порадитися з матір'ю. Поїде до неї в Берлін.

— А взагалі я — дуже щаслива людина. Не хочу розповідати, але в дитинстві багато разів потрапляв в такі ситуації, що міг загинути. Я дуже забобонний. Колись давно мамі сон наснився. Перед нею з'явився чоловік у золотій рясі та з великим ковпаком на голові. Говорив таким грубим голосом, якого на землі немає. Тому мама запам'ятала. Сказав, загинаючи пальці: "один-два-три-чотири-п'ять, а шостий підбери!" Вона не повірила цьому сну. Не ставила в лотерею такі цифри, бо за всю історію в Німеччині не було таких випадків, аби підряд випадали. І раптом сталося. Мама сказала, якщо Бог давав один раз, то дасть і другий. Мабуть, мені дав.

Раніше Олег угадував щонайбільше чотири цифри, отримував 280 грн.

Минулого тижня стало відомо про ще одного переможця. 10 млн грн у "Лото-Забава" виграв 52-річний інженер-будівельник зі столичного житломасиву Борщагівка. На гроші, які отримає, купить дітям житло.

2004 року львів'янка Людмила Ягелло зірвала найбільший на той час в історії лотереї "Мегалот" джек-пот — 4 млн 400 тис. грн. А в серпні 2007-го гравець із Житомира побив цей рекорд, вигравши 4 млн 425 тис. грн.

Зараз ви читаєте новину «Про майже 14 мільйонів виграшу дізнався о першій ночі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути