вівторок, 07 липня 2015 00:00

"Треба порвати з Кремлем усі відносини, а кордон — закрити"

Автор: ФОТО: Сергій Старостенко
  Активісти ”Правого сектора” палять шини на вулиці Грушевського після ”Маршу Святослава”. Під час акції вимагали відпустити політв’язнів і розірвати мінські угоди
Активісти ”Правого сектора” палять шини на вулиці Грушевського після ”Маршу Святослава”. Під час акції вимагали відпустити політв’язнів і розірвати мінські угоди

— Нас давити почали не менше, ніж за Януковича. Мєнти й депутати очухалися після Майдану, — каже киянин 34-річний Олексій Германов із "Правого сектора". Йде вул. Інститутською в колоні "Маршу Святослава". Відбується ввечері 3 липня у центрі Києва. Близько 3 тис. націоналістів зібралися з нагоди перемоги князя Святослава Хороброго над Хазарським каганатом 969-го. Учасники вимагають звільнити побратимів, яких масово затримують правоохоронці. А також — розпочати наступ на Донбасі.

Колона формується з 18.30 на майдані Незалежності. Серед учасників — активісти "Правого сектора", "С14" і "Патріот". Також бійці добровольчих батальйонів: ОУН, "Донбас", "Айдар", "Азов", "Торнадо".

— Вимагаємо звільнити патріотів. Вони знищують нас на фронтах і прикриваються мінськими домовленостями. Вимагаємо негайно розпочати наступ на терористів, інакше ми ніколи не поборемо їх, — каже Микола Коханівський, комбат батальйону ОУН.

Колона рушає, коли натовп починає співати Гімн України. Йдуть Інститутською. Кілька разів зупиняються на місцях, де загинула Небесна сотня. Вигукують: "Героям Слава".

Колону супроводжують двоє працівників Державтоінспекції. Та у дворах урядового кварталу стоять автобуси з міліціонерами і нацгвардійцями. Вулицю до Адміністрації президента перекривають живим щитом правоохоронці.

— Яка це антитерористична операція, якщо ми постійно ловимо росіян. Треба порвати з Кремлем усі відносини, а кордон — закрити, — каже Георгій, 54 роки. Він у військовій формі, без шевронів. Кульгає на ліву ногу. Служить у батальйоні "Айдар". — Якщо нас винищать, то в Україні залишаться тільки такі люди, як на Донбасі, що прос…ли свою країну.

Колона рухається під гасла "Хунта буде", "Слава Київській Русі — Новоросія сосі" і "Слава Україні". Біля стадіону "Динамо" відбувається короткий мітинг. Кілька десятків активістів у балаклавах запалюють шини. Кажуть, це — попередження для влади.

Зараз ви читаєте новину «"Треба порвати з Кремлем усі відносини, а кордон — закрити"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути