пʼятниця, 13 червня 2014 00:55

На Луганщині хочуть повернути п'ятибальну шкалу оцінювання

Відмовитися від зовнішнього незалежного оцінювання та повернути у школи 5-бальну систему оцінювання хочуть у "Луганській народній республіці". Так заявила самопроголошений міністр освіти ЛНР Леся Лаптєва:

— Из-за того, что первая сессия тестирования не состоялась, а о проведении второй есть сомнения, в ЛНР решили, что вступительную кампанию проведут с помощью экзаменов и экзаменационных билетов.

— Вперше чую про таке рішення. Коментувати подібні висловлювання якихось невідомих осіб — важко. Не думаю, що їм вдасться зробити щось подібне. До того ж друга сесія ЗНО спеціально для абітурієнтів зі Сходу та Криму, які не змогли написати тести з усіма, проводитиметься на території інших областей, — коментує 55-річний Юрій Кононенко, директор Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти. — У нас є законодавство, і Міністерство освіти і науки робитиме все, щоб забезпечити абітурієнтам і школярам усіх без винятку областей право на вступ, здобуття освіти відповідно до нього.

Зараз ви читаєте новину «На Луганщині хочуть повернути п'ятибальну шкалу оцінювання». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути