пʼятниця, 30 травня 2014 11:14

Кожен 10-й українець втратив роботу

72% офісних працівників заважають новини. Через соціально-економічну ситуацію в країні люди переживають стрес. А кожен 10-й українець втратив роботу. Такі результати дослідження кадрового порталу "Хед Хантер" за квітень. Опитали 1389 осіб.

— Причини звільнення різні — скорочення штату в компанії, за власним бажанням, за ідеологічні переконання. Але все — через складну ситуацію в країні. Людям важко працювати, зосереджуватися. Роботодавці мають звернути увагу на це, з розумінням ставитися до підлеглих, — коментує Уляна Ходоровська, прес-секретар компанії "Хед Хантер".

Більш за все переживають ситуацію жителі Криму — 15%, та західних областей — 11%. Найпопулярніші способи відновити нормальний ритм — вимкнути новини і максимально зосередитися на роботі — обирають чверть опитаних. Стільки ж — навчитися поєднувати роботу й прочитання новин. Страх бути звільненим мотивує 4% людей.

Зараз ви читаєте новину «Кожен 10-й українець втратив роботу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути