четвер, 27 серпня 2020 00:26

Карантин продовжили до 31 жовтня

Адаптивний карантин в Україні продовжили до 31 жовтня. Обмеження хочуть зберегти через зростання кількості хворих на коронавірус. Щодоби в середньому фіксують півтори-дві тисячі нових інфікованих.

Жорсткий карантин не повертають, бо зараз є більше інформації про захворювання - як передається і які симптоми розвиває. На початку пандемії даних не було, каже колишній голова Центру громадського здоров'я Володимир Курпіта, 51 рік:

- Кардинальними обмеженнями країни намагалися з'ясувати ці невідомі. Тепер спокійніше ставляться до ситуації. Друга причина карантину полягала в тому, щоб не допустити поширення вірусу. Але він уже є в суспільстві. Тому взяли іншу тактику: спостереження та реагування на місцях.

Лікарні не зможуть прийняти великої кількості хворих.

- Потрібно госпіталізувати тільки пацієнтів із найтяжчим перебігом недуги, - продовжує Курпіта. - Раджу інший метод госпіталізації одиноких хворих або із закритих колективів - військових із казарм, студентів із гуртожитків. Їх можна забирати не в медзаклади, а ізолювати у спеціально відведених приміщеннях. Це мають вирішувати місцеві влади.

- Важко сказати, коли пандемія піде на спад. Але останні дослідження науковців показують, що не все так погано. Є ознаки того, що існує перехресний імунітет між коронавірусами (якщо перехворіли на подібну інфекцію старого типу, то можете мати антитіла до нового вірусу. - ГПУ). Коронавірус - завжди був в Україні. Просто цей - інший.

Нічого апокаліптичного вже не станеться. Якщо люди, наприклад, не почнуть масово гуляти на весіллях. Їх завжди багато у вересні.

Зараз ви читаєте новину «Карантин продовжили до 31 жовтня». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути