Олександр Лобода, 70 років, старший майстер котельні, Тернопіль:
— Доведеться кидати палити. Бо ж за опалення платити обов'язково потрібно, а в цьому можна себе обмежити. І син курить. От тепер разом будемо спортом займатися. Живемо в маленькій квартирі — 26 квадратних метрів. Міняти на ще меншу — то не вихід.
Алла Галамага, 40 років, продавець, Вінниця:
— На теплі економити не будемо, бо в хаті дитинка маленька, 2 роки. Зекономим на солодощах. Ціни піднімають. А вони не знають, що ті труби ледь теплі. За що платити? Хай перше теплотраси відремонтують, щоб нормально тепло надходило.
Андрій Павліш, 34 роки, менеджер, Львів:
— Особливо ніяк. Винаймаємо з дружиною половину старого особняка. Усю хату опалює кафельна пічка. Маленькі кімнати нагріває швидко. Економна. Зимою, кажуть власники, на 100 гривень комунальні послуги піднімуться. А це особливої погоди в сімейному бюджеті не зробить.
Тетяна Шинкаренко, 25 років, медсестра, Черкаси:
— Перейдемо на пісніші продукти. Раніше дитині намагалися купляти всього потроху. Тепер точно не зможемо брати м'ясного. Будемо обходитися одними кашами. У нас приватний будинок, то опалення досі не включаємо, теж економимо.
Андрій Суіменко, 31 рік, безробітний, Гадяч Полтавської обл.:
— У мене меншій дочці рік і 8 місяців. Морозити її не збираємося, тому палити будемо як завжди. Аби якось вижити за такого подорожчання, жінка вимушена до 3-річного віку дитини вийти на роботу. Відмовимося від пива, яке всі дорослі в нас люблять. Улітку до родичів на Дніпропетровщину не поїдемо, як кожного року.
Марія Йощенко, 72 роки, пенсіонерка, с. Зуївці Миргородського р-ну Полтавської обл.:
— Про що говорити, коли за газ платили 400, а зараз маємо віддати 800 рублів. Моєму дідові 76 год. Пенсія тоже 800 рублів. А лікарства, а хліба купити? Трудно зараз, дуже трудно.
Коментарі