пʼятниця, 30 січня 2015 06:15

Форму бойовикам шиють на Уралі

Автор: ФОТО З САЙТА www.ura.ru
  До нової форми пришили санітарну ручку, а на коліна додали вкладки з пінополіуретану, щоб було легше повзти
До нової форми пришили санітарну ручку, а на коліна додали вкладки з пінополіуретану, щоб було легше повзти

У російському місті Єкатеринбург розробили форму для бойовиків, які їдуть на Донбас. Про це повідомляє видання "Ура.ру".

Підприємство-розробник "Уралспецзахист" виготовило 50 костюмів для добровольців, які незабаром вирушать з Єкатеринбурга на Донеччину та Луганщину.

— Внешне новая форма почти ничем не отличается от обычной "горки", в которой ходит все ополчение Новороссии, зато начинка — на уровне современного обмундирования ведущих армий мира, — розповідає директор Андрій Голованов.

На підприємстві кажуть, що до камуфляжу були підвищені вимоги, бо в українців і оптика хороша, і тепловізори є. Тому добровольці змушені постійно повзати. Найближчим часом з Уралу на Донбас поїдуть 60 найманців, інформує видання.

Зараз ви читаєте новину «Форму бойовикам шиють на Уралі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути