вівторок, 29 липня 2014 07:00

Євгена Липського пограбували з ножицями

26 липня об 11.00 на столичному Майдані Незалежності двоє чоловіків у камуфляжному одязі пограбували 25-річного Євгена Лип­ського з російського міста Санкт-Петербург. Затягли до намету навпроти Головпоштамту і, погрожуючи ножицями, відібрали фотоапарат і телефон "Айфон5".

— Я всегда поддерживал Евромайдан. Всю весну собирал деньги, чтоб сюда приехать и лично увидеть места простестов, — згадує росіянин. — Суббота была последним днем моего визита, я уже улетал. Те люди грабили меня, будто для них это обыденное дело. Со словами: "Это твоя помощь Майдану".

Євген викликав правоохоронців, однак ті відмовилися виїжджати. Часу іти до відділку й писати заяву не мав. Сів в автобус і поїхав до аеропорту.

У міліції кажуть, останнім часом на Майдані почастішали випадки пограбувань, крадіжок, бійок. До найближчого відділку міліції на вул. Прорізній щодня звертаються щонайменше 10 осіб.

— У нас лежить 100 заяв про викрадення мобілок, а знайшли тільки одну, бо її одразу в ломбард здали, — каже оперуповноважений карного розшуку з відділу міліції. — Міліціонери у формі бояться навіть заходити на Майдан, бо кидаються місцеві. Там уже нема адекватних. На Майдані живе половина уголовніків Києва. Їм вигідно, бо ми не маємо туди доступу. Майданів є два: денний і нічний. Перший більш-менш спокійний, безпечний. Уночі там краще не ходити. Пограбують і скажуть, що так і було.

Зараз ви читаєте новину «Євгена Липського пограбували з ножицями». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути