Ексклюзиви
Середа, 13 лютого 2008 07:07

Депутати голосуватимуть по телефону

Депутати Старосамбірської районної ради Львівської області можуть брати участь у роботі комісії, не будучи присутніми на засіданні. Вони мають змогу висловити своє волевиявлення по телефону.

— Зібрати членів профільних комісій для забезпечення кворуму часто буває складно, — каже голова Старосамбірської районної ради Володимир Горбовий, 47 років. — Іноді шестеро депутатів з"їжджаються на комісії з різних кінців району, а сьомого нема. Що робити? Розходитися по домах чи працювати без кворуму? За законом, депутат має брати участь у роботі комісії. Однак не вказує, яким чином. Тому в голосуванні по телефону немає нічого протизаконного.

Голос, який депутат віддав через голосовий телефонний зв"язок, комісія зараховуватиме. Про форму голосування зазначатимуть у графі "Примітка".

Володимир Горбовий запевняє: волевиявлення по телефону буде чесним.

— На терміналі ввімкнуть динамік, і всі зможуть чути телефонну розмову, — пояснює голова райради. — Депутати добре знають, в кого який голос. Про фальсифікації тут і мови бути не може.

Експериментальний порядок роботи депутатської комісії триватиме рік. Потім райрада вирішить, чи є він доцільним.

Зараз ви читаєте новину «Депутати голосуватимуть по телефону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода