— Із вітчизняною зброєю раніше хоч в огонь, хоч у воду, — говорить
43-річний Віталій Верченко, менеджер полтавського магазину зброї "Сапсан". — А зараз виробники збавили обороти, перейшли від якості на кількість.
Показує турецьку рушницю "Ата армс".
— Найпопулярніша в цьому році марка, — каже Віталій. — Оптимальне поєднання ціни та якості. Коштує від 5 до 7 тисяч гривень. Має підствольний магазин на п'ять патронів. Більш професійна зброя — "Браунінґ максус". Має покращений приціл, легше перезаряджається, патрони швидше вилітають. Коштує 21 400 гривень.
На стендах стоїть одно- та двоствольна зброя. Ціни від 5 тис. Під склом — найдорожчі зразки вартістю від 12 тис. до 38 тис. грн.
Віталій Верченко каже, мисливці часто купують для полювання на качок гвинтівку "Браунінґ".
— Зброя гарна, потужна, але професіонали все ж намагаються взяти гвинтівку "Блазер". Її дальність — до 3 кілометрів. Кабана можна покласти одним пострілом. До неї треба брати оптичний приціл. Якісний може коштувати дорожче за гвинтівку.
Ціна мисливської зброї залежить від марки, країни-виробника, скорострільності, легкості зміни набоїв, дальності стрільби, матеріалу приклада. Рушниці з гравіюванням і дерев'яним прикладом коштують на 500–1000 грн дорожче за неоздоблені тієї ж марки. Гарантія на всю зброю — один рік.
Коментарі