Пʼятниця, 20 червня 2008 07:14

Черномирдіна на посту посла в Україні може замінити Лужков

Посол Росії в Україні Віктор Черномирдін, 70 років, найближчим часом може повернутися на батьківщину. Про це пише російська преса з посиланням на джерело в МЗС Росії.

— Всі роки система відносин між Росією та Україною була побудована за принципом довіри з боку керівництва двох держав. Навіть півтора року керівництва Ющенка Росія терпіла, — каже директор Київського центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребінський. — Але потім вони зрозуміли, що з цього нічого не вийде. Тому почали міняти стиль взаємовідносин із Україною. І в першу чергу міняють посла.

Віктор Черномирдін був послом в Україні останні 7 років. Можливу відставку пов"язують із провалом святкування Дня Росії в Україні. Тоді ніхто з чинного українського керівництва держави не прийшов на свято. Також із забороною параду Чорноморського флоту в Криму. 225-річчя Севастополя минулими вихідними відсвяткували за українським, а не російським сценарієм.

На думку голови парламентського комітету з міжнародних відносин Олега Білоруса, кандидатура нового посла стане відомою вже до середини липня. Подейкують, що Черномирдіна може замінити мер Москви Юрій Лужков.

Зараз ви читаєте новину «Черномирдіна на посту посла в Україні може замінити Лужков». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода