пʼятниця, 23 травня 2014 08:05

Армія зможе користуватися машинами цивільних

Автомобілі населення та підприємств армія використовуватиме у власних цілях за необхідності. Відповідний закон у середу підтримали 250 нардепів. Тепер авто потрібно ставити на облік не лише у МРЕВ, а й у військкоматах.

— Людям нема чого боятися. Не треба думати, що їх особисті машини завтра відберуть, якщо прийняли такий закон. Армія може залучити автотранспорт різних форм власності у випадку загальної всеукраїнської мобілізації або оголошення воєнного стану в країні, — коментує 52-річний Олексій Мельник, експерт Центру Разумкова. — Першим під мобілізацію потрапить транспорт підприємств, здатний перевозити військових. Також можна залучати авто фізичних осіб. Через 90 днів по закінченні мобілізації або якщо рівень військової загрози знизиться, транспорт повернуть. Збитки за пошкодження компенсують.

Зараз ви читаєте новину «Армія зможе користуватися машинами цивільних». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути