пʼятниця, 14 липня 2017 07:20

Абітурієнти почали подавати заяви у вузи

З 12 липня абітурієнти можуть ­подавати заяви у ВНЗ. Прийом документів триватиме до 26 липня.

Подавати заяви потрібно в електронному вигляді. Для цього абітурієнти мусять створити електронний кабінет вступника на сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Потрібно ввести адресу електронної пошти, номер телефона, пін-код і рік отримання сертифіката ЗНО. Вказати серію, номер, середній бал атестата, завантажити його відскановану копію, кольорову фотокартку розміром 3х4 см. Після закінчення реєстрації абітурієнт отримує логін і пароль для доступу в особистий кабінет.

Кожен вступник має право подати дев'ять заяв на чотири спеціальності. Це може бути один вуз чи дев'ять різних. Навпроти кожної заяви вказують пріоритетну спеціальність — від 1 до 9.

За три тижні абітурієнти зареєстрували 120 тис. персональних сторінок. Це половина від кількості цьогорічних вступників.

Цього року електронну реєстрацію почали за два тижні до вступної кампанії. Але це не вберегло систему від перебоїв у роботі. Вона повільно працює через високий наплив абітурієнтів. Вступники також мали труднощі зі створенням кабінетів через ­кібератаку.

— Система працює. Справляється з обробкою великого обсягу даних, безпроблемно завантажуються додатки. Кількість проблемних реєстрацій зведена до мінімального відсотка, — каже 48-річний Олег Шаров з міністерства освіти і науки.

Вступна кампанія для абітурієнтів, які продовжують навчання у магістратурі, розпочнеться 17 липня. Процес триватиме тиждень. Ці вступники подають документи у паперовому вигляді.

Зараз ви читаєте новину «Абітурієнти почали подавати заяви у вузи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути