В Японії дуже розвинений внутрішній туризм. Стежки, не потоптані іноземними туристами, виходять уздовж і поперек японцями. Про це у власному блозі розповідає Ольга Даншина, яка мешкає в Японії
"Стандартний маршрут іноземного туриста обмежується кількома містами-мегаполісами Токіо і Осака, стародавніми столицями Кіото і Нара, невеликим містечком Хімеджі з замком білої чаплі, і Хіросіма, містом, яке піддалося атомному бомбардуванню. Але для японців туристичних маршрутів так багато, що деякі вважають за краще не виїжджати закордон, а все життя досліджувати тільки свою країну", - розповідає Ольга.
Для Ольги відкриттям став півострів Чиба на південному сході від Токіо.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українцям треба вгамувати жабу, яка душить - експерт про курортний сезон
"Найцікавіше починається вже з дороги. Півострів з'єднаний зі столицею підводним тунелем з романтичною назвою "Морський Світлячок", по-японськи Umi-hotaru. На середині шляху можна зробити зупинку в спеціальній туристично-торговій зоні-перекусити, помилуватися морськими видами, прикупити брендованих солодощів і тематичних сувенірів", - каже Ольга.
Для японців Чіба-це літній пляжний напрямок, але активності на півострові не обмежуються пляжами.
"Лісові стежки, гірські річки, що нависають над прірвою скелі, невеликі водоспади, парки розваг, маяки, стародавні храми і статуї Будди, висічені в скелі, і звичайно ж кращі морепродукти в місцевих ресторанчиках", - каже жінка.
Розвивати внутрішній туризм в Україні складно. Тут бракує інфраструктури й недостатньо хороший клімат. Про це Gazeta.ua заявив засновник турагенції Мер-Ка-Ба Валерій Сіверчук.
Коментарі