понеділок, 03 квітня 2006 19:44

"Закарпаття" вибуло з вищої ліги

Центральним матчем 24-го туру чемпіонату України з футболу був двобій у Харкові, де "Металіст" приймав київське "Динамо". Обидві команди не розчарували тридцятитисячну глядацьку аудиторію. Були голи, невикористані моменти і вилучення.

Ганцаржик із Клебером упродовж кількох хвилин на рівному місці отримали по два попередження і вирушили до роздягальні. Господарі після розіграшу штрафного вийшли уперед. Відзначився Фомін. Після перерви кияни Мілевський та Єщенко забили по голу. "Динамо" у гостях перемогло дванадцятий раз поспіль.

Донецький "Шахтар" у гостях переграв алчевську "Сталь" — 3:1. Претенденти на золоті нагороди виграли у команд, яких у першому колі вони не переграли.

Ще один донецький клуб "Металург" утратив очки у матчі з дніпропетровським "Дніпром". Команда Степана Матвіїва істотно зменшила свої шанси у боротьбі за бронзові нагороди. Після гри головний тренер дніпрян Олег Протасов знову торкнувся теми повернення колишнього кандидата до збірної України Олександра Рикуна. У нього, мовляв, проблеми з алкоголем.

— Нічого не змінилося. Рикун не грає ні в основному складі, ні у команді дублерів. Усе залежить лише від нього. Час поки що є, — сказав Олег Протасов.

Ужгородське "Закарпаття" після сумнівного пенальті поступилося сімферопольській "Таврії". Залишитися у вищій лізі ужгородці тепер уже не зможуть.