пʼятниця, 28 серпня 2015 07:35

"55 відсотків, що Ярмоленко піде в січні, 45 — наступного літа"

 

Головне питання нинішнього літнього трансферного періоду: чи залишиться в київському "Динамо" 25-річний нападаючий Андрій ­Ярмоленко. Минулими вихідними тривали активні перемовини президента столичного клубу Ігоря Суркіса з керівниками англійського "Евертона". Але перехід поки що не відбувся. Ярмоленко залишається гравцем "Динамо". У ніч із 31 серпня на 1 вересня трансферне вікно буде зачинене до січня.

— Я і не вірив, що трансфер Андрія до "Евертона" відбудеться, — каже головний редактор сайту football.ua Кирило Крижановський, 35 років. — Суркіс робить усе, щоб відтермінувати перехід, вишукує будь-які зачіпки. Раніше був інтерес англійського "Сток Сіті". Президент "Динамо" знайшов привід відмовити — "не топ-клуб". Хоча Ленса продав до "Сандерленда" — аутсайдера. З'явився "Евертон" — вища за класом команда, ніж "Сток". Тепер Суркіса начебто не влаштовує сума. Дурниці — 20 мільйонів євро, які пропонував "Евертон", цілком відповідають потенціалу Ярмоленка. Але Суркіса ніколи не цікавила економічна модель розвитку клубу.

Як розгортатимуться події?

— Ярмоленко залишиться в клубі і зіграє за "Динамо" в груповому турнірі Ліги чемпіонів. Практично не сумніваюся в цьому. Ймовірно, що перехід відбудеться в січні. Але тоді "Динамо" отримає за футболіста не більше 10 мільйонів євро. Даю на це 55 відсотків. Інші 45 — що Андрій відіграє повний сезон. Тоді піде безоплатно, як вільний агент.

Ярмоленко заявив, що не продовжуватиме контракт, який закінчується наступного літа. Чи існує ймовірність, що Суркіс переконає його зробити це?

— Ні, вона нульова. Є приклад Коноплянки. Коли закінчився контракт із "Дніпром", Євген сам обирав подальші варіанти. Ярмоленко це розуміє і нічого з "Динамо" більше не підписуватиме. Якщо наступному клубові він дістанеться безкоштовно, то може розраховувати на вищу зарплатню.

Ярмоленко ображений на Суркіса, бо той не відпустив його в "Сток Сіті". Чи вплине це на гру футболіста?

— Ні. І річ не в тому, що він — професіонал і любить "Динамо". Просто Андрій нині у чудовій формі. Він заткнув рота всім критикам, які говорили, що нічого з цього хлопця не вийде. Попереду Ліга чемпіонів, там можна себе показати, який сенс думати про Суркіса?

Останні чутки — на Ярмоленка претендує "Барселона". Реальний варіант?

— Справді чутки. Але навіть якби й так — Андрій ще сто разів подумав би, чи йти туди. Так, найкращий клуб Європи. Проте там доведеться сидіти на лаві запасних. Навіть Педро, вихованець клубу, попросився на вихід. Тому, краще бути основним у "Евертоні", ніж запасним у "Барселоні".

Зараз ви читаєте новину «"55 відсотків, що Ярмоленко піде в січні, 45 — наступного літа"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути