пʼятниця, 01 жовтня 2010 08:35

Динамо ганебно програло Шерифу

30 вересня відбулися матчі другого туру групового раунду Ліги Європи.

В одному з них київські динамівці на виїзді грали проти молдавського "Шерифа" та сенсаційно поступилися йому з рахунком 2:0.

Початок матчу став шокуючим для підопічних Газаєва. На 7-й хвилині страж воріт киян Денис Бойко, вибиваючи м?яч ударом від воріт влучив у форварда Шерифа Романа Єрохіна, якому нічого не залишалося як відправити м?яч у сітку - 1:0.

Динамо, здавалося, прокинулося від "дива" Бойка на 14 хвилині. По правому флангу атаки прорвався Андрій Ярмоленко, який вивів віч-на віч з голкіпером господарів Артема Мілевського, однак останньому забракло точності. В іншій атаці киян, лише майстерність захисника Шерифа Надсона врятувала клуб з Тирасполя від голу.

Здавалося гол назрівав. І визрів, але в іншу сторону. Хачеріді з якогось дива виставив руку під час подачі кутового і арбітру нічого не залишалося як призначити пенальті. Вирок успішно реалізував форвард господарів Франса.

У другому таймі Шериф був куди ближчим, щоб забити третій м?яч ніж Динамо. Так, в одному з моментів лише швидкість Андрія Шевченка врятували киян від можливих неприємностей. Кияни ж відзначилися забитим м?ячем Вукоєвича, який арбітр не зарахував через положення поза грою.

Ліга Європи. Група Е. Другий тур

"Шериф" - "Динамо"-2:0

"Шериф": Стоянов, Тархнішвілі, Враньеш, Надсон, Волков, Єрохін, Баліма, Руамба, Адамович, Франса(Гаурайс 62), Дьеду(Бранковіч,46)

"Динамо":Бойко, Єрєменко, Хачеріді, Юсуф, Ель Каддурі(Попов,46), Гусєв, Вукоєвич,  Нінкович, Ярмоленко, ,Шевченко, Мілевський

Голи: Єрохін(7), Франса(36, з пенальті)

Попереджені: Адамович 56- Хачеріді 38, Шевченко 61, Мілевський 81

В іншому матчі скромний білоруський БАТЕ вщент розбив "АЗ Алкмаар", відвантаживши останньому 4 м?ячі, на які команда з Голандії змогла відповісти лише одним

БАТЕ - "АЗ Алкмаар" 4:1

БАТЕ:Веремко,Юревич, Сосновський(Радьков 48), Шитов, Бордачев - Олехнович, Володько, Концевий(Бага 79), Бресан(Скавиш 84), Нехайчик, Родіонов.

"АЗ Алкмаар": Ромеро, Марселіс, Морено, Мойсандер(Ялінс 83), Клаван - Вернблум(Велден 78), Схарс, Гудмундсон(Холман 68), Ельм, Сігторсон - Домінгос.

Голи: Родіонов, 5, Концевий, 49, Бресан, 77 (з пенальті), Олехновіч, 83 ? Сигторсон, 89

Попереджені: Сосновський 40, Радьков 58, Родіонов, 90 - Ромеро 18