субота, 31 липня 2010 10:48

"Шахтар" на виїзді впевнено переграв "Арсенал"

4-й тур української Прем"єр-ліги стартував матчем у Києві, ДДУ "Арсенал" поступився чемпіону "Шахтарю", - 1:3.

Команда Луческу піднесла прекрасний подарунок свому наставникові, який перед грою святкував ювілей, 65-річчя. Всю гру "зробили" бразильці.

Хоча гравці "Шахтаря" в першому таймі змусили свого тренера та вболівальників понервувати. Саме кияни першими відкрили рахунок у матчі, та ще й як. Сергій Симоненко завдав диво-удар метрів з 35-ти і П"ятов був безсилий.

Але на перерву команди пішли вже за рахунку 2:1 на користь гостей. Спочатку Луїс Адріано забив 3 (!) м"ячі у ворота Реви, проте арбітр не зарахував жоден з них (хоча всі рішення судді не викликали сумнівів). Спочатку Коста замкнув з другої спроби навіс Раца, а вже на третій доданій хвилині бразилець відмінно виконав штрафний, перекинувши Реву.

Початок другого тайму остаточно вбило інтригу в зустріч. Той же Дуглас зробив хороший простріл з правого флангу і Луіс Адріано нарешті забив "правильний" гол.

До кінця зустрічі рахунок так і не змінився, хоча команди могли ще забити, і "Шахтар" заслужено вивіз з Києва три очки.