субота, 14 листопада 2009 12:37

Нова Зеландія здобула путівка на ЧС-2010 (ВІДЕО)

Збірна Нової Зеландії завоювала право зіграти у фінальній частині ЧС-2010. У двухраундовому стиковому поєдинку новозеландці здолали збірну Бахрейну. Перший поєдинок в гостях завершився внічию - 0:0, а сьогодні команда з Океанії переграла суперника на своєму полі - 1:0.

Єдиний гол на рахунку Фаллона, який відзначився на останній хвилині першого тайму. У гостей був шанс відігратися, проте в дебюті другої половини матчу вони не змогли реалізувати пенальті.

Нова Зеландія - Бахрейн 1:0 (0:0 перший матч)

Гол: Фаллон, 45

Нова Зеландія: Пастон, Сігмунд, Нельсен, Віселіч, Бертос, Браун (Бойєнс, 90), Макглінчі (Баррон, 64), Локхед, Фаллон, Кіллен (Вуд, 83), Смелтц

Бахрейн: Джаффер, Омар, Алі Баба, Аднан, Айіш (Абдуллатіф, 73), М. Хубайл (Талеб, 85), Джалал (Абдулрахман, 79), Салмєєн, Іса, Фатаді, Джон

Попередження: Сігмунд - Айіш, Джон

На 52-ій хвилині Аднан не забив пенальті (воротар)