пʼятниця, 14 грудня 2012 09:22

Зевіна стала сьомою на чемпіонаті світу в Туреччині

Дарина Зевіна показала сьомий результат на дистанції 100 м на спині ФОТО: novaya.com.ua

13 грудня у Стамбулі (Туреччина) проходить чемпіонат світу з плавання на короткій воді. Завершилася вечірня програма другого медального дня змагань. Було розіграно вісім комплектів нагород. З українців у боротьбі за медаль брала участь тільки Дарина Зевіна на дистанції 100 м на спині, яка фінішувала передостанньою, сьомою, з результатом 57,67 секунди. Перемогла американка Олівія Смолига з результатом 56,64 секунди, випередивши датчанку Міє Нільсен (57,07) і чешку Сімону Баумртову (57,18).

Ігор Борисик числився другим запасним в стартовому листі фіналу на 100 м брасом, однак можливість виступити йому не випала.

Чемпіонами світу сьогодні стали: литовка Рута Мейлютіте (50 м, брас) з рекордом змагань - 29,44 секунди, новозеландка Лорен Бойл (800 м, кроль) - 8.08,62, південноафриканець Чед ле Кло (100 м, батерфляй) також з рекордом змагань - 48,82, італієць Фабіо Скоццолі (100 м, брас) - 57,10, американець Метью Греверс (100 м, спина) - 49,89, японець Далья Сето (400 м, комплекс) - 3.59,15 і американці в чоловічій естафеті 4х200 м вільним стилем.

За підсумками вечірньої програми українець Андрій Говоров вийшов до фіналу на дистанції 50 м вільним стилем з п'ятим результатом - 21,27 секунди. Кращий час показав француз Флоран Монаду - 20,92, друге - росіянин Володимир Морозов - 20,95, третє - тринідадець Джордж Боуелл (21,09).