неділя, 25 листопада 2012 19:16

ЧЄ з плавання. Зевіна з рекордом виграла 200-метрівку на спині

Зевіній не було рівних на спині в 200-метрівці. Фото: ebpo.com.ua

Сьогодні, 25 листопада, в Шартрі (Франція) проходить четвертий день чемпіонату Європи з плавання на короткій воді.

Українка Дарина Зевіна перемогла на дистанції 200 м на спині з рекордом змагань - 2 хвилини 1,97 секунди, поліпшивши свій же рекорд, встановлений у польському Щецині в грудні 2011 року - 2.02,25.

Срібло завоювала француженка Алексан Кастель (2.03,23), бронзу - чешка Симона Баумртова (52.03,43).

Плавання. Чемпіонат Європи з плавання на короткій воді. Шартре (Франція), 25 листопада

Жінки. Спина. 200 м

1. Дарина Зевіна (Україна) - 2.01,97 - рекорд змагань

2. Алексан Кастель (Франція) - 2.03,23

3. Симона Баумртова (Чехія) - 2.03,43

Зараз ви читаєте новину «ЧЄ з плавання. Зевіна з рекордом виграла 200-метрівку на спині». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua