субота, 24 листопада 2012 12:42

Зевіна завоювала золото ЧЄ з плавання

Зевіна стала триразовою чемпіонкою Європи на дистанції 100 м на спині ФОТО: gordist.org

23 листопада, в Шартрі (Франція) пройшов другий день чемпіонату Європи з плавання на короткій воді. Було розіграно 10 комплектів нагород. Українські плавці були учасниками чотирьох фіналів.

Дарина Зевіна перемогла на дистанції 100 м на спині з результатом 57,70 секунди і стала триразовою чемпіонкою Європи у цьому вигляді. Срібло завоювала Лор Манаду, програвши українці 0,63 секунди. Бронза у чешки Сімони Баумртової (58,08).

Ганна Дзеркаль стала бронзовим призером на 200 м брасом, фінішувавши з часом 2 хвилини 21,94 секунди. Перемогла датчанка Рікке Меллер Педерсен (2.17,26), випередивши іспанку Марину Гарсіа (2.20,57).

За крок від п'єдесталу зупинився Андрій Коваленко (100 м, брас), програвши бронзовому призеру Джакомо Пересу Дортону з Франції 0,13 секунди. Чемпіоном Європи в цьому виді став італієць Фабіо Скоццолі (57,25), випередивши естонця Марті Альянда на 0,50 секунди.

Максим Шемберев фінішував п'ятим на дистанції 400 м комплексом (4.07,39). Звання чемпіона Європи підтвердив іменитий угорський спортсмен Ласло Чех (4.00,99), випередивши свого співвітчизника Давида Верражто (4.02,54) і Гала Нево з Ізраїлю (4.04,80).