понеділок, 26 листопада 2012 09:33

Українці завоювали чотири медалі в четвертий день ЧЄ з плавання

Андрій Говоров. Фото: sportonline.ua

25 листопада, в Шартрі (Франція) проходив четвертий день чемпіонату Європи з плавання на короткій воді.

Чоловіки розіграли комплект нагород у плаванні на дистанції 200 м брасом. Українці посіли на п'єдесталі другу і третю сходинку. Срібним призером став Ігор Борисик з результатом 2 хвилини 5,12 секунди, випередивши на 0,09 секунди Андрія Коваленка.

Золото виборов росіянин В'ячеслав Сінкевич, випередивши Борисика на 0,57 секунди.

Плавання. Чемпіонат Європи з плавання на короткій воді. Шартре (Франція), 25 листопада

Чоловіки. Брас. 200 м

1. В'ячеслав Сінкевич (Росія) - 2.04,55

2. Ігор Борисик (Україна) - 2.05,12

3. Андрій Коваленко (Україна) - 2.05,21

Також на дистанції 50 м батерфляєм Андрій Говоров завоював бронзу, пропливши дистанцію за 22,72 секунди і випередивши білоруса Євгена Цуркіна на 0,11 секунди.

Переможцем став іспанець Рафаель Мунос Перес (22,53), випередивши француза Фредеріка Буске лише на 0,01 секунди.

Чоловіки. Батерфляй. 50 м

1. Рафаель Мунос Перес (Іспанія) - 22,53

2. Фредеріу Буске (Франція) - 22,54

3. Андрій Говоров (Україна) - 22,72

Нагадаємо, раніше золоту медаль з рекордом завоювала Дарина Зевіна на дистанції 200 м на спині.

Зараз ви читаєте новину «Українці завоювали чотири медалі в четвертий день ЧЄ з плавання». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua