понеділок, 12 грудня 2011 09:55

Зевіна і Говоров стали чемпіонами Європи з плавання

11 грудня в Щецині (Польща) завершився чемпіонат Європи з плавання на короткій воді. У вечірній програмі останнього дня змагань українці завоювали дві золоті медалі.

Чемпіонами Європи стали Дарина Зевіна з рекордом змагань в плаванні на дистанції 200 м на спині з результатом 2 хвилини 2,25 секунди та Андрій Говоров (на фото) на 50 м батерфляєм, показавши час 22,70 секунди.

Зевіна випередила іспанку Дуан Да Рочу Марку на 1,07 секунди та ірландка Мелані Ночер - на 2,04 і стала дворазовою чемпіонкою першості. Раніше вона була першою на 100 м на спині.

Говоров у боротьбі за золото лише на 0,04 секунди був швидшим від француза Амарі Ліво і на 0,07 - поляка Конрада Черняка.

Олексій Рожков (200 м, брас) і Дар'я Степанюк (50 м вільний стиль) до фіналу потрапили в якості перших запасних, однак випадок виступити їм не випав.

У загальнокомандному заліку збірна Україна на восьмому місці з трьома золотими і однією бронзовою медалями. Нагадаємо, бронзу завоював Сергій Фролов на 1500 м вільним стилем.

Перше загальнокомандне місце у збірної Німеччини (7-2-1), другими стали данці (5-7-2), третіми - іспанці (5-5-2), четвертими - поляки (5-0-3), п'ятими - росіяни (4-9-2), шостими - угорці (4-3-5), сьомими італійці (3-2-4).