понеділок, 24 жовтня 2011 09:06

Плавання. Зевіна і Фролов стали призерами етапу Кубка світу в Берліні

23 жовтня, в Берліні (Німеччина) завершився четвертий етап Кубка світу з плавання на короткій воді.

У другий день змагань українці зайняли два призових місця. Сергій Фролов у плаванні вільним стилем на дистанції 1500 м був другим, поступившись 1,84 секунди французу Себастьєну Руалю. Дарина Зевіна (спина, 100 м) замкнула призову трійку, поступившись переможниці, американці Меліссі Франклін 0,82 секунди і австралійці Рейчел Го, яка зайняла друге місце - 0,56 секунди. Андрій Говоров вийшов до фіналу на 50 м вільним стилем, де посів 7-ме місце.

Не змогли пробитися у фінал Дарина Степанюк (кроль, 100 м) і Максим Шемберев (комплекс, 200 м).

У берлінському етапі взяв участь 14-разовий олімпійський чемпіон американець Майкл Фелпс, на його рахунку чотири перемоги - на 100, 200 і 400 м комплексом і 200 м на спині.

Плавання на короткій воді. Кубок світу. Четвертий етап. Берлін (Німеччина), 23 жовтня