неділя, 09 жовтня 2011 10:36

Плавання. Україна завоювала чотири медалі на етапі Кубка світу

8 жовтня, в Дубаї (ОАЕ) у другий день першого етапу Кубка світу з плавання на короткій воді українці здобули одне золото, два срібла й одну бронзу.

Дарина Зевіна (на фото) стала першою на дистанції 100 м на спині з результатом 58,18 секунди, і була другою на 200 м батерфляєм (2.13,57).

Сергій Фролов фінішував другим на 1500 м вільним стилем, програвши італійцю Самюелю Піззетті 7,64 секунди.

Бронзовим призером став Андрій Говоров на 50 м вільним стилем, поступившись 0,15 секунди угорцю Кріжтіану Такач і кенійцю Джесону Данфорд, що показали однаковий час - (21,78).