понеділок, 29 листопада 2010 09:20

Українці завоювали 5 медалей на Чемпіонаті Європи з плавання

На чемпіонаті Європи з плавання на короткій воді, який закінчився в Ейндховені (Голландія), представники України завоювали п'ять медалей.

Головною героїнею в нашій команді стала 16-річна Дарина Зевіна (на фото), на рахунку якої дві нагороди. У другий день чемпіонату киянці не було рівних на 100-метрівці на спині. В останній день Дарина на вдвічі більшій дистанції завоювала ще й бронзу.

Також дві медалі везе з Голландії і Андрій Говоров. Українець показав другий час на 50 м батерфляєм і 3-й - на 50 м кролем.

Ще одна нагорода у Сергія Фролова, який став срібним призером турніру на 1500 м кролем.

В загальному командному заліку перемогу святкувала Німеччина, плавці якої виграли 21 медаль (10 золотих).

За матеріалами Turnir.ua

Зараз ви читаєте новину «Українці завоювали 5 медалей на Чемпіонаті Європи з плавання». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua