понеділок, 27 червня 2011 15:50

Плавання. Андрій Говоров виборов олімпійську ліцензію

На Відкритому чемпіонаті Парижа дніпропетровський плавець Андрій Говоров зайняв третє місце на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Його результат - 22,04 секунди - на сім сотих швидше олімпійського нормативу.

Як зазначив наставник Говорова Костянтин Карташов, у фіналі змагалися всі найсильніші спринтери світу, можливо, тому Андрію і вдався такий хороший результат.

Його час дозволив не тільки отримати олімпійську ліцензію А, а й побити колишній рекорд України на цій дистанції.

Виграв дистанцію бразилець Сезар Чоло Філо, випередивши Говорова на 38 сотих секунди. Другим фінішував француз Фредерік Буську, а олімпійський чемпіон Алан Бернар навіть не потрапив до фіналу.

Крім Говорова володарями олімпійських ліцензій у плаванні від України на Ігри-2012 в Лондоні є Дарина Зевіна, Максим Шемберев та Сергій Фролов, пише championat.com.

Зараз ви читаєте новину «Плавання. Андрій Говоров виборов олімпійську ліцензію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua