неділя, 11 грудня 2011 10:52

Українець Сергій Фролов виграв бронзу на ЧЄ з плавання

10 грудня в Щецині (Польща) проходила вечірня програма третього дня чемпіонату Європи з плавання на короткій воді.

Другим призером у складі збірної України на минаючому первестве став Сергій Фролов, завоювавши бронзу в плаванні на дистанції 1500 м вільним стилем з результатом 14 хвилин 35,22 секунди, випередивши на 1,09 секунди італійця Рокко Потенца.

Золото виграв поляк Матеуш Саврімовіч (14.29,81), срібним призером став данець Мадс Глеснер (14.29,88).

Плавання. Чемпіонат Європи на короткій воді. Щецин (Польща), 10 грудня

Чоловіки. Вільний стиль. 1500 м.

1. Матеуш Саврімовіч (Польща) - 14.29,81

2. Мадс Глеснер (Данія) - 14.29,88

3. Сергій Фролов (Україна) - 14.35,22

24. Антон Гончаров (Україна) - 15.18,87

Зараз ви читаєте новину «Українець Сергій Фролов виграв бронзу на ЧЄ з плавання». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua